Darbo vieta Winden mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Winden (79297)

Aprašymas:

Išvykimas 2019 m. gruodžio 12 d.    Keitimas 6 savaitėms (galima ir ilgiau).

Pagalba reikalinga 1940 metų gimimo močiutei, kuriai po klubo lūžio buvo atliktos 2 operacijos. Senjora visą laiką leidžia neįgaliojo vėžimėlyje arba fotelyje. Močiutės ūgis apie 169 cm, svoris apie 50 kg, jai nustatytas 3 slaugos lygis. Kelti nereikia, yra liftas. Namuose yra slaugos lova, neįgaliojo vėžimėlis, liftas. Naktį miega ramiai. Keliasi apie 8 val. ryte, po pietų 3 val. ilsisi, tai nuo 13-16 val. slaugei laisvas laikas; miegoti eina apie 20 val. Močiutei reikalinga pagalba rengiantis, prižiūrint kūno higieną, keičiant įklotus/sauskelnes, pagalba valgant (susmulkinti, kartais reikia pamaitinti). Taip pat reikėtų prižiūrėti švarą ir tvarką namuose, ruošti maistą (maistui neišranki), skalbti/lyginti, prižiūrėti kambarinius augalus. Senjora gyvena viena 90 kv. m. bute, kuris yra kelių šeimų name (tame pačiame name gyvena močiutės dukra su šeima, tačiau jie yra dirbantys ir patys negali pasirūpinti mama). Vaikai suteikia laisvą laiką, padeda kai reikia, perima apsipirkimus. Apsipirkimo galimybės už 10 minučių, yra dviratis. Darbuotojai suteikiamas atskiras kambarys su TV, internetu, privačia vonia.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8606 12 524 (Indrė) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

vidutinės/geros vokiečių kalbos žinios, patirtis slaugant senyvo amžiaus žmones, jeigu rūkote, tai tik lauke, komunikabilumas, atsakingumas.

Atlyginimas: 1350 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить