Darbo vieta VS-Villingen

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: VS-Villingen (78050)

Aprašymas:

Išvykimas 2020 m. rugpjūčio 18 d. Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga 100 metų (150 cm/ 30 kg) senolei. Jai nustatytas 3 slaugos lygis, bendras senatvinis silpnumas, artrozė, osteoporozė, demencija ir nelaikymas (Senolė nešioja sauskelnes, bet tik dėl viso pikto,,,,). Pagalba reikalinga apsirengiant/ nusirengiant, kūno ir intymios higienos priežiūroje, keliantis ar gulant ( pvz. paduoti ranką, prilaikyti). Namuose yra šios pagalbinės priemonės: laiptų liftas, rankenos vonios kambaryje, funkcinis fotelis, roliatorius, lazdelė. Naktinio darbo nėra, pavalgo savarankiškai, tačiau maistas turi būti smulkiai supjaustytas arba sutrintas. Kontroliuoti reikia ir išgeriamų skysčių kiekį. Maistui neišranki, tačiau dėl amžiaus pageidaujama virti senolei sriubas, minkštas daržoves, košes ir pudingą. Visa tai ji labai mėgsta. Senolės rega gera, kalba be sutrikimų, tačiau su senole reikia kalbėti garsiai ir aiškiai. Senolė apibūdinama kaip taiki, miela ir rami senjora. Močiutė labai daug laiko miega. Todėl labai svarbu, kad „miego dienomis“ ji valgytų ir gertų. Močiutė gyvena mieste, privačiame name su sodu, kuriuo darbuotoja rūpintis neprivalo. Jums suteikiamas 16 kv. m. kambarys su apstatymu, internetu. Yra dviratis. Laisvalaikis pagal apsitarimą su šeima.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, draugiška, nekomplikuota, kantri ir patirtį slaugoje turinti moteris. Jei rūkote, tai tik lauke.

Atlyginimas: 1450 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить