Darbo vieta Stuttgart

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Stuttgart-Rotenberg (70327)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. sausio 7 d.  Keitimas 2 mėn.

Pagalba reikalinga vienai gyvenančiai 1928 metų gimimo (155 cm/65 kg) svorio senolei, turinčiai 3 slaugos lygį, bendrą senatvinį silpnumą, kelio problemų, kiek sunkiau vaikštančiai, sergančiai demencija ir artroze. Senolei pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, kūno ir intymios higienos priežiūroje. Vonios kambaryje įmontuotos rankenos, keliantis pagelbėti nereikia, maistą paduoti smulkiai supjaustytą. Naktinio darbo nėra, bet senolė naktį eina į tualetą. Senolė dar pakankamai gerai mato ir girdi, kalba be sutrikimų, protas kiek sumišęs, bet suvokimas pakankamai geras. Senolė charakterizuojama kaip draugiška, rami, miela, bendraujanti, taiki moteris. Jos mėgstami užsiėmimai: stalo žaidimai, TV, skaitymas, mielai klauso , kai jai skaitoma, mezgimas. Laisvalaikis 1x per savaitę, pagal apsitarimą su šeima. Jums suteikiamas 15 kv. m. kambarys, yra internetas. Senolė gyvena bute, su mažu sodeliu ir darželiu. Vietovė labai kaimiška, daug vynuogynų, kalnų ir kalvelių. Močiutė, dėl ligos, retkarčiais vakarais nori eiti į gatvę apsipirkti. Žentas gyvena už 15 km. Darbai namuose: maisto gaminimas, tvarkymas, skalbimas/lyginimas. Yra galimybė pabendrauti su dirbančiąja.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

vdutinės/geros vokiečių kalbos žinios, draugiška, linksma, kantri, bendraujanti, rami, miela, slaugos patirties turinti moteris. Kadangi namuose niekas nerūko, mieliau būtų, kad moteris nerūkytų, bet jei rūkote, tai tik lauke.

Atlyginimas: 1500 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить