Darbo vieta Stuttgart mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Stuttgart (70597)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. sausio 13 d.  Keitimas pagal apsitarimą su dirbančiąja.

Pagalba reikalinga 1937 m. gimimo (169 cm / 65 kg) vienai gyvenančiai senolei, kuriai nustatytas 4 slaugos lygis, sergančiai smegenų vėžiu, progresuojančia popoliomielitine raumenų atrofija (PPRA), raumenų silpimu. Senjora dažniausiai guli lovoje, bet dar turi jėgų, su pagalba iš jos atsikelti, bei su roliatoriumi nueiti į WC. Pilnai pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, kūno higiena atliekama lovoje ( atvykta slaugos tarnyba). Namuose yra šios pagalbinės priemonės: laiptų liftas, slaugos lova, laikikliai vonios kambaryje, paaukštintas tualetas, tualeto kėdė, neįgaliojo vežimėlis su motoru, roliatorius, atsikėlimo pagalba. Šlapimo nelaikymui kontroliuoti išvestas kateteris, tuštinasi tualete. Senolė turi rijimo sutrikimą, todėl maistas turi būti smulkiai supjaustytas, kontroliuoti, kad pakankamai suvartotų skysčių. Mato senjora pakankamai gerai, kalba be sutrikimų, girdi taipogi pakankamai gerai ir yra aiškaus proto. Ji charakterizuojama kaip rami, draugiška, miela, kalbi, kiek baugšti, taiki ir patikima asmenybė. Jos mėgstama veikla: žiūrėti TV, patinka, kai jai yra paskaitoma, mielai klausosi muzikos, priima svečius, bendrauja, kalbasi telefonu. Namuose yra 42 cm. mielas šuo. Darbai namuose: maisto gaminimas, namų priežiūra ir tvarkymas, skalbimas/lyginimas, apsipirkimas. Senolė gyvena daugiašeimiame name su pievele ir sodu. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute, taipogi galima važiuoti dviračiu, arba viešuoju transportu. Didesni pirkiniai pristatomi tiesiogiai arba juos parūpina dukra, kuri, su šeima, gyvena tame pačiame name, kitame aukšte. Namuose niekas nerūko. Jums suteikiamas 12 kv. m. kambarys su TV, telefonu, atskiru WC ir vonios kambariu. Laisvalaikis puikiai suorganizuotas. Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, mieliau nerūkanti, jei rūkote, tai tik lauke, pilnai pasiskiepijusi nuo COVID, mokanti gaminti maistą, rami, punktuali, suprantanti humorą, atsakinga, miela, patikima, linksma, kantri, nekomplikuota, užjaučianti ir išsilavinusi. Pageidaujama, kad turėtumėte mažiausiai vienerių metų patirtį senjorų priežiūroje.

Atlyginimas: 1650 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить