Darbo vieta Plüderhausen

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Plüderhausen (73655)

Aprašymas:

Išvykimas 2024 m. kovo 21 d. Keitimas 2-3 mėnesiams.

Pagalba reikalinga 1929 m gimimo (176 cm/65 kg) svorio senolei, kuriai nustatytas 3 slaugos lygis, dalinai amputuota kairės kojos pėda, dešinė koja pažeista po kryžkaulio lūžio. Senolė yra praktiškai nemobili ir dienos metu dažniausiai praleidžia lovoje. Pilna pagalba reikalinga apsirengiant/nusirengiant, keliantis/ sėdant (padeda senolė), kūno ir intymios higienos priežiūroje. Senolė, dėl skausmo, paeiti gali tik kelis žingsnius. Namuose yra šios pagalbinės priemonės: slaugos lova, roliatorius, neįgaliojo vežimėlis, paaukštintas tualetas. Namuose įrengtas pagalbos skambutis. Senjora mato pakankamai gerai, kalbos sutrikimų nėra, girdi taipogi pakankamai gerai, protas aiškus, maistą reikia patiekti smulkiai supjaustytą. Jos charakteris: draugiška, bendraujanti, labai miela ir už pagalbą labai dėkinga moteris, bet kartais linkusi į depresiją. 2 kartus per savaitę pas senolę į namus atvyksta fizioterapeutė ir kojų masažuotoja. Taipogi pas senolę į namus ateina ir kirpėja. Senjora serga debetu, pati susileidžia insuliną. Ji šlapinasi į šlapimo buteliuką, o tuštinasi į antį. Nakčiai dedasi sauskelnes ir įklotus, naktinio darbo nėra. Senjora gyvena bute daugiašeimiame name su sodeliu, internetas yra, parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute. Darbai namuose: namų priežiūra ir tvarkymas, maisto gaminimas, apsipirkimas, skalbimas/lyginimas. Jums suteikiamas atskiras butas/gyvenamoji erdvė viršutiniame aukšte su atskiru vonios kambariu, TV, internetu. Laisvalaikis 2 kartus per savaitę, mažiausiai 4 val. ir kasdieną 1-2 val. pietų pertrauka.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

vidutinės/geros vokiečių kalbos žinios, močiutė laukia draugiškos, ramios, kantrios ir atjaučiančios darbuotos, kuri skaniai gamintų maistą, bei turėtų patirties senelių priežiūroje.

Atlyginimas: 1900 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Vardas *

  Pavardė*

  Gimimo data *

  Gyvenamoji vieta*

  El. paštas*

  Telefonas*

  Pilietybė *

  Ūgis / svoris *

  Jūsų alergijos / ligos

  Patirtis Vokietijoje

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *

  Kitos užsienio kalbos:

  Ar turite vairuotojo teises? *

  Jeigu atsakėte taip, ar vairuojate/vairuotumėte Vokietijoje?

  Ar rūkote? *

  Patirtis slaugoje metai *

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis?

  Ar turite patirties dirbant su ligoniais, sergančiais šiomis ligomis: *

  Ar teko dirbti su pažengusia demencija sergančiu ligoniu?

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis:

  Ar turite patirties dirbant šiose veiklose:

  Jūsų išsilavinimas bei profesija: *

  Ar esate baigęs/-usi slaugos kursus? *

  Trumpai apie save (apibūdinkite save, jūsų pomėgiai, hobiai, patirtis darbe ir pan.)*


  * - privalomi įvesti laukai