Darbo vieta Ostfildern mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Ostfildern (73760)

Aprašymas:

Išvykimas 2020 m. birželio 2 d. Keitimas 2 mėn.

Pagalba reikalinga kartu su savarankiška sutuoktine gyvenančiam 81 metų (178 cm/70 kg) senoliui, kuriam nustatytas 4 slaugos lygis. Senolis serga parkinsonu ir demencija, tačiau yra labai mielas ir paklusnus. Jis visiškai neagresyvus ir noriai vykdo visus darbuotojo prašymus. Senolio kairė kūno pusė visiškai paralyžuota, reikia pilnai pagelbėti apsirengiant, nusirengiant, keliant/sėdant, stojant/gulant, prilaikyti einant. Senolis miega slaugos lovoje, ji yra funkcionali, tačiau kūno judesiai dėl parkinsono yra riboti. Nelaikymui kontroliuoti yra išvestas ilgalaikis kateteris, namuose yra funkcinis fotelis, neįgaliojo vežimėlis, paaukštintas tualetas. Naktinio darbo nėra, valgį reikia pateikti smulkiai supjaustytą, kontroliuoti išgeriamų skysčių kiekį. Slaugomojo rega ir klausa yra pakankamai gera, dėl ligos jaučiasi kalbos sutrikimas, tačiau kitą žmogų supranta puikiai. Jo pomėgiai: žiūrėti TV, skaityti, eiti į bažnyčią.
Šeima gyvena dviejų šeimų name su mažu sodeliu. Parduotuvės gerai pasiekiamos tiek pėstute, tiek viešuoju transportu, tiek dviračiu.
Jums suteikiamas 25-30 kv. m. erdvė, su atskiru WC ir vonios kambariu. Tik atvykus svečiams, WC ir vonios kambariu reikės dalintis. Bet svečiai atvyksta labai retai. Namuose yra internetas, dviratis. Laisvalaikis pagal apsitarimą su žmona. Yra galimybė pabendrauti su dirbančiu darbuotoju.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, ramus, kantrus, patikimas, nerūkantis žmogus, turintis patirties tokių ligoniukų slaugyme.

Atlyginimas: 1500 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить