Darbo vieta Münster mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Münster (48161)

Aprašymas:

Išvykimas 2019 m. gruodžio 17 d. Keitimas 2 mėnesiams. 

Pagalba reikalinga 90 metų (165 cm/ 60 kg) senoliui gyvenančiam kartu su sutuoktine. Jam nustatytas 3 slaugos lygis. Senolis turėjęs insultą, nesiorentuoja laike ir vietovėje, depresija, lengva alergija, silpniau vaikštančiam, nuobodžiaujančiam, užsisklendusiam, nekontaktuojančiam su aplinkiniais. Senolio kalbos sutrikimų neturi, nešioja akinius, labai silpnai mato, kelia, gula, vaikšto ir laiptais lipa su pagalba, tualetu naudojasi savarankiškai. Padėti reikia kūno priežiūroje, apsirengiant/nusirengiant, valgant/geriant. Retkarčiais senolis 1 kartą kelia ir naktį, gali prireikti ir Jūsų pagalbos. Jums taipogi reikės bendrauti su senoliais, eiti kartu pasivaikščioti, paskaityti, gaminti maistą, skalbti/lyginti, tvarkytis namuose, vykti apsipirkti.
Senoliai gyvena maždaug 170 kv. m. name su sodu, arti centro, apsipirkimo galimybės už 15 min, važiuojant dviračiu. Senolius kartą savaitėje lanko šeimos nariai, yra valytoja (atvyksta kartą per sav. 2 val.) ir sodo pagalba. Jums suteikiami du po 12 kv. m. kambariai su apstatymu. Yra atskiras vonios kambarys, telefonas, virtuvė, internetas. Laisvu nuo darbo metu Jus pavaduos senolio žmona. Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8629 59 373 (Vaiva) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, miela moteris,turinti patirties slaugoje, nekonfliktiška, jeigu rūkote, tai tik lauke.

Atlyginimas: 1500 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить