Darbo vieta Keiserslautern

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Keiserslautern-Dansenberg (67661)

Aprašymas:

Išvykimas 2020 m. liepos 16 d., Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga 78 metų (166 cm/ 71 kg) senoliui, gyvenančiam su savarankiška, sutuoktine. Pacientui diagnozuotas 4 slaugos lygis. Senolis yra patyręs keletą insultų, Jam nustatyta lengvos formos demencija, aukštas kraujospūdis, širdies ritmo sutrikimai, progresuoja popoliomielitinė raumenų atrofija,išvestas ilgalaikis kateteris.. Jis nešioja akinius, žymesnių klausos, regos ir kalbos sutrikimų neturi. Maistą patiekti reikia smulkiai supjaustytą. Pilna pagalba reikalinga dušinantis, judėjime (persikeliant pvz. Iš lovos į neįgaliojo vežimėlį), apsirengiant/nusirengiant, palydėjimas į tualetą. Naktinio darbo nėra. Namai pilnai pritaikyti ligonio poreikiams, yra vonios ir kėlimo liftai, tualetas paaukštintas tiek, kad atitiktų slaugomojo poreikius. Namuose taipogi yra 2 elektriniai neįgaliojo vežimėliai. Ligonis labai mėgsta išeiti pasivaikščioti į gryną orą. Darbai namuose: kambarių tvarkymas, lyginimas. Šeima gyvena 220 kv.m. name, labai gražioje Keiserslautern miesto dalyje. Jums suteikiamas 2 kambarių apartamentas viršutiniame aukšte, su atskiru vonios kambariu, TV ir internetu. Laisvalaikis pagal apsitarimą su žmona.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, nuo 40 metų amžiaus, nerūkanti, atsakinga, turinti patirties ligonių slaugyme.

Atlyginimas: 1600 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить