Darbo vieta 74394 Hessigheim

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Hessigheim (74394)

Aprašymas:

Išvykimas 2024 m. kovo 7-8 d.  Keitimas 2 mėn. galima ir ilgiau.

Pagalba reikalinga vienai gyvenančiai 1938 metų gimimo (160 cm/ 55 kg) mobiliai senolei sergančiai demencija, turinčiai aukštą kraujo spaudimą. Jai nustatytas 3 slaugos lygis. Pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, pastebėti atliekant kūno higieną (dėl ligos prausiasi nelabai noriai, vonios kambaryje yra vonios kėdė). Šlapimo nelaikymui nešioja įklotus, naktimis pasitaiko, kad nelaiko šlapimo. Naktinio darbo nėra. Pas senolę atvyksta slaugos tarnyba paduoti medikamentus. Ji pavalgo savarankiškai, reikia pakontroliuoti išgeriamų skysčių kiekį. Senjora mato pakankamai gerai, kalba nesutrikusi (kalba su dialektu), bendrauti su ja reikia aiškiai ir garsiai. Ji apibūdinama kaip draugiška ir rami moteris neturinti didelių reikalavimų, mėgstanti ramius pasivaikščiojimus, bei norinti turėti pagalbą buityje. Taipogi senjorai patinka eiti į bažnyčią, priimti svečius namuose, arba vykti į svečius, labai myli kates, bet namuose kačių nėra, labai gražiai sutaria su kaimynais. Senolė gyvena name, su sodu, pirmame namo aukšte. Senolės anūkė (studentė) taipgi gyvena tame pačiame name, tik kitame aukšte (atskiras butas). Jums suteikiamas 16 kv. m. kambarys, yra internetas, dviratis. Laisvalaikis kasdien nuo 13 iki 15 val. bei 2 kartus per savaitę, mažiausiai 4 val. (laisvalaikio klausimu šeima yra labai lanksti). Namuose niekas nerūko. Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas / lyginimas, namų priežiūra ir tvarkymas. Apsipirkimas galimas vykstant viešuoju transportu, dviračiu, arba vykstant kartu su šeimos nariais. Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

labai geros vokiečių kalbos žinios, senjora lauktų nerūkančios, jai paskaityti galinčios, skaniai maistą gaminti mokančios, linksmos, ramios, atjaučiančios, draugiškos, nekomplikuoto charakterio, gebančios savarankiškai darbus organizuoti , kantrios, patikimos ir mielos moters, turinčios patirties senjorų priežiūroje.

Atlyginimas: 1850 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Vardas *

  Pavardė*

  Gimimo data *

  Gyvenamoji vieta*

  El. paštas*

  Telefonas*

  Pilietybė *

  Ūgis / svoris *

  Jūsų alergijos / ligos

  Patirtis Vokietijoje

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *

  Kitos užsienio kalbos:

  Ar turite vairuotojo teises? *

  Jeigu atsakėte taip, ar vairuojate/vairuotumėte Vokietijoje?

  Ar rūkote? *

  Patirtis slaugoje metai *

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis?

  Ar turite patirties dirbant su ligoniais, sergančiais šiomis ligomis: *

  Ar teko dirbti su pažengusia demencija sergančiu ligoniu?

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis:

  Ar turite patirties dirbant šiose veiklose:

  Jūsų išsilavinimas bei profesija: *

  Ar esate baigęs/-usi slaugos kursus? *

  Trumpai apie save (apibūdinkite save, jūsų pomėgiai, hobiai, patirtis darbe ir pan.)*


  * - privalomi įvesti laukai