Darbo vieta Hessigheim mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Hessigheim (74394)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. birželio 10 d.  Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga kartu su savarankišku sutuoktiniu gyvenančiai 1932 m. gimimo (160 cm/60 kg) senolei, turinčiai 3 slaugos lygį (užsakytas slaugos lygio pertestavimas), serga demencija (sutrikusi atmintis). Senolė nemobili, kūno higiena atliekama lovoje. Pilna pagalba reikalinga apsirengiant/nusirengiant, kūno higienos priežiūroje. Namuose yra slaugos lova, neįgaliojo vežimėlis, tualeto kėdė. Močiutė nešioja sauskelnes, naktimis miega be sutrikimų. Dėl ligos močiutę reikia pavalgydinti. ( Maistas turėtų būti lengvai virškinamas). Mato senolė pakankamai gerai, kalba su dialektu, klausa pakankamai gera. Ji charakterizuojama kaip draugiška, miela, taiki, bet kiek nepasitikinti ir baugšti moteris. Jos mėgstama veikla: klausytis muzikos, dainuoti. Sutuoktinai gyvena name su vaisių ir daržovių sodeliu. Parduotuvės pasiekiamos dviračiu, viešuoju transportu arba prekės pristatomos į namus, galima kartu su namiškiais vykti apsipirkti. Namuose niekas nerūko. Darbai namuose: namo priežiūra ir tvarkos palaikymas, skalbimas/lyginimas, maisto gaminimas. Jums suteikiamas 25 kv. m. kambarys su apstatymu, atskiru dušu ir WC (buvęs vaikų kambarys, viršutiniame namo aukšte). Yra internetas, jei moteris pageidaus, šeima parūpins ir dviratį. Laisvalaikis 1 x per savaitę, mažiausiai 8 val. ir kasdieną po 2 val. (Šeima labai prisitaikanti ir lanksti, todėl atsižvelgia į darbuotojos norus ir poreikius). Yra galimybė pabendrauti su ten dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, patirtis demencija sergančių ir nemobilių senjorų priežiūroje, ramus būdas, patikimumas, draugiškumas, kantrumas. Mieliau nerūkanti.

Atlyginimas: 1800 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiAsmeninė informacija

Prisegti nuotrauką

Pavardė*

Vardas *

Telefono nr. *

Email *

Skype


Vokiečių kalbos žinios

Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *


* - privalomi įvesti laukai