Darbo vieta Hessigheim mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Hessigheim (74394)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. sausio 7 d.  Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga kartu su savarankišku sutuoktiniu gyvenančiai 1932 m. gimimo (160 cm/62 kg) senolei, kuriai nustatytas 3 slaugos lygis, serga demencija (sutrikusi atmintis). Pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, kūno higienos priežiūroje, dušinantis. Senjora pavalgo, vaikšto savarankiškai, pati užlipa laiptais, atsikelia ir atsisėda. Mato taipgi pakankamai gerai, kalba su dialektu, klausa pakankamai gera. Namuose yra roliatorius ir paaukštintas tualetas. Vonioje yra liftas. Į tualetą senjora eina kol kas be pagalbos, nešioja įklotus ar sauskelnes (tik apsisaugojimui). Naktimis būna, kad senolė atsikelia, bet pagalbos nereikia. Ji charakterizuojama kaip draugiška, miela, taiki, bet kiek nepasitikinti ir baugšti moteris (pasireiškia permainingai ir tik su nepažystamais žmonėmis). Jos mėgstama veikla: klausytis muzikos, eiti pasivaikščioti, žiūrėti TV, eiti į bažnyčią, arba stebėti šv. Mišias per TV, žiūrėti fotoalbumus. Namuose yra įrengtas pagalbos skambutis. 2x dienoje atvyksta slaugos tarnyba paduoti medikamentus. Sutuoktinai gyvena name su vaisių ir daržovių sodeliu. Parduotuvės pasiekiamos dviračiu, viešuoju transportu arba prekės pristatomos į namus. Namuose niekas nerūko. Darbai namuose: namo priežiūra ir tvarkos palaikymas, skalbimas/lyginimas, maisto gaminimas. Jums suteikiamas 25 kv. m. kambarys su apstatymu, atskiru dušu, WC (buvęs vaikų kambarys) ir internetu. Jei moteris pageidauja, šeima parūpins ir dviratį. Laisvalaikis 2 x per savaitę, mažiausiai po 4 val. ir kasdieną po 2 val. Yra galimybė pabendrauti su ten dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, patirtis demencija sergančių senjorų priežiūroje, ramus būdas, patikimumas, draugiškumas, kantrumas. Labai pageidaujama, kad moteris kartu stebėtų šv. Mišias per TV arba jei bus galimybė kartu vyktų į bažnyčią.

Atlyginimas: 1700 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить