Darbo vieta Gundelsheim-Tiefenbach

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Gundelsheim-Tieenbach (74831)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. gruodžio 1 d. Keitimas pagal susitarimą. 

Pagalba reikalinga 1939 metų gimimo senoliui, kuris buvo patyręs insultą, tad truputį silpnesnė jo dešinioji kūno pusė, nevisiškai aiški jo kalba, tačiau jis beveik visiškai savarankiškas. Vaikšto, valgo, tualetu naudojasi savarankiškai, ir beveik viską daro pats. Reikia pagalbos rengiantis, maudantis, prižiūrint kūno higieną. Senolis labai ramus, mielas, mėgsta žiūrėti TV, naktį miega ramiai. Senjoras keliasi apie 8.30 val. ryte., miegoti eina apie 21 val. Vakarieniauti ir vakarą leisti mėgsta su dukros šeima, kuri gyvena tame pačiame name.

Reikėtų palaikyti švarą ir tvarką namuose, gaminti maistą, paduoti vaistus, pamatuoti kraujo spaudimą, eiti pasivaikščioti. Apsipirkti vykti galima kartu su dukra, kuri taip pat suteikia laisvą laiką darbuotojai (laisva diena – šeštadienis). Darbuotojai suteikiamas atskiras kambarys su išėjimu į sodelį, yra TV ir internetas. Vietovė labai graži, darbo vieta rami, šeima miela. Galima važinėtis dviračiu.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

Ieškoma, kad senoliui pagelbėtų atsakinga, draugiška, pareiginga ir atsakinga moteris su vidutinėmis vokiečių kalbos žiniomis.

Atlyginimas: 1520 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Pavardė*

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Email *

  Skype


  Vokiečių kalbos žinios

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *


  * - privalomi įvesti laukai