Darbo vieta Diemelsee

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Diemelsee-Deisfeld (34519)

Aprašymas:

Išvykimas 2021 m. kovo 4 d. Keitimas pagal galimybes.

Pagalba reikalinga 83 metų senoliui. Jam reikalinga pagalba atsistojant (paduoti rankas), rengiantis, keičiant sauskelnes, maudantis. Namuose jis gyvena kartu su visiškai savarankiška žmona (82 metai); tame pačiame name gyvena senukų sūnus su šeima, kurie mielai padeda. Senolis serga demencija, dažniausia juda neįgaliojo vėžimėlio pagalba (gali prilaikomas paeiti). Daugiausia laiko sėdi fotelyje ir žiūri televizorių. Keliasi apie 8-8.30 val.; po pietų ilsisi; nuo 16-18 val. taip pat laisvas laikas, nes visa šeima kartu valgo pyragus ir bendrauja; miegoti senolis eina apie 20.30 val. Naktį miega ramiai. Du kartus savaitėje (pirmadienį ir trečiadienį) senukas vežamas į dienos centrą. Maisto gaminti nereikia – tuo rūpinasi senuko žmona. Reikėtų prižiūrėti švarą ir tvarką namuose, skalbti ir lyginti (tik senoliui). Šeima gyvena kaimo vietovėje, apsipirkti vyksta šeima. Dėl ligos senolis gali būti piktokas, tad reikėtų griežčiau reaguoti, taip pat visada padeda šeimos nariai.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8606 12 524 (Indrė) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

vidutinės/geros vokiečių kalbos žinios, komunikabili, atsakinga, draugiška moteris, turinti patirties senolių slaugyme.

Atlyginimas: 1500 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить