Darbo vieta Bremen mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Bremen (28355)

Aprašymas:

Išvykimas 2020 m. liepos 18 d. Keitimas 7-8 sav.

Pagalba reikalinga vienai gyvenančiai 96 metų (165 cm/56 kg) senolei, kuriai nustatytas 3 slaugos lygis, juda roliatoriaus pagalba, kitos pagalbinės priemonės: neįgaliojo vežimėlis, tualeto kėdė, laiptų liftas, babyfonas. Senolei diagnozuotas bendras senatvinis silpnumas, labai silpnai mato (Makuladegeneration), turi aukštą kraujospūdį. Kartais naktį senolė iki dviejų kartų keliasi į tualetą, tuomet gali prisireikti Jūsų pagalbos. Dėl labai silpnos regos, močiutė didžiąja dalimi gali judėti tik su pagalba.Pagelbėti reikia keliantis/ sėdant/stojant/gulant, dušinantis/ prausiantis, einant į tualetą, apsirengiant/nusirengiant, eiti drauge pasivaikščioti. Darbai namuose: maisto gaminimas, apsipirkimas, skalbimas/lyginimas, namų tvarkymas medikamentų padavimas senolei, ir priežiūra, kad senolė suvartotų reikiamą kiekį skysčių. Senolė gyvena apie 300 kv.m. name.Jums suteikiamas atskiras kambarys su apstatymu, TV, internetu, ir atskiru vonios kambariu. Vonios kambarys yra didelis, močiutė naudojasi tik jame esančiu tualetu, tačiau, jei Jums tai nepriimtina, name yra dar kitas tualetas. Apsipirkimo galimybės už maždaug 20 min. kelio. Yra galimybė pabendrauti su ten dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, slaugė turėtų būti draugiška, kantri, jautri, mokanti pastovėti už save, būtų puiku, kad turėtumėte med. išsilavinimą arba būtumėte baigusi slaugos kursus, vairuojanti, jei rūkote, tai tik lauke.

Atlyginimas: 1550 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить