Darbo vieta Ärgenbühl mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Ärgenbühl (88260)

Aprašymas:

Išvykimas 2020 m. rugpjūčio 18 d. Keitimas 2,5-3 mėn.

Pagalba reikalinga vienai gyvenančiai 87 metų (160 cm/ 80 kg) senolei, kuriai nustatytas 3 slaugos lygis, aukštas kraujospūdis, bendras senatvinis silpnumas, sergančiai obstrukcine plaučių liga ir osteoporoze. Senolė mobili. Pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, kūno ir intymios higienos priežiūroje. Namuose yra šios pagalbinės priemonės: roliatorius, tualeto kėdė, rankenos pasilaikyti vonios kambaryje, taipogi įrengtas pagalbos iškvietimo mygtukas. Naktinio darbo nėra, pavalgo savarankiškai. Pas senolę atvyksta slaugos tarnyba, paduoda medikamentus ir pamatuoja kraujo spaudimą. Senolė kalba su dialektu, todėl su ja reikia kalbėti garsiai ir aiškiai, nešioja akinius. Jos pomėgiai: TV, mezgimas ir miegojimas. Senolė gyvena name su sodu. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute. Didesnius apsipirkimus galima organizuoti kartu su šeimos nariais. Jums suteikiamas 10 kv. m. kambarys su internetu ir atskiru WC. Laisvalaikis pagal apsitarimą. Yra galimybė pabendrauti su ten dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios, rami, nerūkanti nuo 40 m. moteris, atsakinga, turintis patirties senolių slaugyme.

Atlyginimas: 1350 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiPersönliche Angaben

Platz für ein Foto *

Vorname *

Name *

Familienstand

Geburtsdatum*

Nationalität

Wohnort

Telefon/Handy *

Email *

Skype

Grösse *

Gewicht *

Allergien/Krankheiten *


Sprachkenntnisse

Deutsch (befriedigend, gut, fliessend) *

Weitere Sprachen


Allgemeine Fragen

Führerschein

Fahrpraxis

Rauchen*


Auslandserfahrung

Erfahrungen/Tätigkeiten als Seniorenbetreuer/in Deutschland *


Erfahrung mit folgenden Erkrankungen/Tätigkeiten

Erkrankungen *
BluthochdruckDiabetes/DiätSchlaganfall/LähmungArthroseHerzproblemeLungenerkrankungenDemenz/AlzheimerAugenleiden, SehschwächeKrebsleidenAnsteckende ErkrankungenInkontinenzParkinsonMultiple SkleroseSondenernährungBettlägerigkeitRollstuhl/RollatorWeitere

Tätigkeiten *
HaushaltsarbeitenGrundpflegeZubereitung von MahlzeitenSpaziergängeBegleitung zum ArztToilettengänge begleitenWindeln wechselnVorlesenFreizeitgestaltungGartenpflegeHaustierversorgungNachtarbeitKrankengymnastikWeitere


Ausbildung

Erlernter Beruf*

Pflegekurs absolviert


Über mich (Bitte, schreiben Sie wie möglich breiter über sich)

Charaktereigenschaften *

Hobbies

Erfahrungen mit den Aufgaben:*
Ich erkläre hiermit, dass alle Angaben der Wahrheit entsprechen und nehme zur Kenntnis, dass falsche Angaben zum Verlust meiner Arbeitsstelle führen.


* - обязательно заполнить