Darbo vieta Wernau mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Wernau (73249)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. gruodžio 3 d. Keitimas apytiksliai 2023 m. sausio 17 d. 

Pagalba reikalinga 1937 metų gimimo, (176 cm/65 kg) senoliui, sergančiam demencija (savoje aplinkoje orientuojasi gerai, susimaišęs laiko pojūtis).

Senoliui nustatytas 2 slaugos lygis, kiek pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, prižiūrėti jam atliekant kūno higieną, priminti, ką reikia atlikti. Keletą žingsnelių jis geba paeiti savarankiškai, bet ilgesniems atstumams naudojamas roliatorius. Keliantis pagalbos nereikia, pavalgo savarankiškai, šlapimo nelaikymui nešioja sauskelnes, naktimis išmiega be problemų, bet reikia, kad dieną turėtų užimtumo, t.y. leisti daug ką padaryti pačiam, laikytis dienotvarkės, eiti su senjoru pasivaikščioti. Senolis mato ir girdi dar pakankamai gerai, kalba be sutrikimų.

Jis apibūdinamas kaip draugiškas, ramus ir taikus žmogus. Jo mėgstama veikla yra sodas, muzikos klausymas, pasivaikščiojimai, draugų ir artimųjų lankymas/priėmimas, išvykos į kavinę ar restoraną.

Senjoras gyvena name su mažu sodeliu. Jums suteikiamas atskiras 12 kv.m. kambarys. Tualetas atskirai, vonios kambarys bendras. Internetas yra. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėsčiomis, galima vykti apsipirkti ir su šeimos nariais automobiliu. Namuose niekas nerūko. Senjoro sūnus gyvena už 50 metrų nuo senolio.

Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas/lyginimas, apsipirkimas, namų priežiūra ir tvarkos bei švaros palaikymas, užsiėmimas ir bendravimas su senjoru. Laisvalaikis kasdien 2 val ir 2 kartai per savaitę po mažiausiai 4 val. galimi lanksčiai apsitarus su sūnumi. Šeima labai miela ir rūpestinga.

Jei rūkote, tai tik lauke. Yra galimybe pabendrauti su ten dirbančia darbuotoja.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

Pageidaujama, kad senjorui pagelbėtų patirties su demencija sergančių senjorų priežiūroje turinti kantri, linksma, ramaus būdo, patikima, draugiška moteris. Geros vokiečių kalbos žinios ir maisto gaminimo įgūdžiai privalumas.

Atlyginimas: 1700 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Pavardė*

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Email *

  Skype


  Vokiečių kalbos žinios

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *


  * - privalomi įvesti laukai