Darbo vieta 73249 Wernau

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Wernau (73249)

Aprašymas:

Išvykimas 2023 m. kovo 16-17  d. Keitimas 1 mėn.

Pagalba reikalinga 1937 metų gimimo (176 cm/65 kg) senoliui, sergančiam demencija (savoje aplinkoje orientuojasi gerai, susimaišęs laiko pojūtis). Senoliui nustatytas 2 slaugos lygis, pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, pagelbėti dušinantis ir kūno higienos priežiūroje, jei senjoras nori kai kuriuos atlikti pats, bet neatsimena kaip tai padaryti, reikia jam priminti, kaip tai teisingai atlikti. Kelis žingsnelius jis geba paeiti savarankiškai, bet ilgesniems atstumams naudojamas roliatorius. Keliantis pagalbos nereikia, pavalgo savarankiškai, šlapimo nelaikymui nešioja sauskelnes, naktimis būna, kad keliasi į tualetą. Senjoras mato dar pakankamai gerai, kalba be sutrikimų, girdi taipogi pakankamai gerai. Jis apibūdinamas kaip draugiškas, ramus ir taikus žmogus. Jo mėgstama veikla yra sodas, muzikos klausymas, pasivaikščiojimai.
Senjoras gyvena name su mažu sodeliu. Jums suteikiamas 12 kv. m. kambarys, taipogi galite naudoti patalpas esančias viršutiniame namo aukšte. Tualetas atskirai, vonios kambarys bendras. Yra internetas. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute, galima vykti ir su šeimos nariais automobiliu apsipirkti. Namuose niekas nerūko. Senjoro sūnus gyvena už 50 m. nuo senolio. Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas/lyginimas, apsipirkimas, namų priežiūra ir tvarkos bei švaros palaikymas, užsiėmimas ir bendravimas su senjoru. Laisvalaikis kasdien 2 val. Ir 2 kartai per savaitę, po mažiausiai 4 val. galimi lanksčiai apsitarus su sūnumi. Šeima labai miela ir rūpestinga. Yra galimybe pabendrauti su ten dirbančia darbuotoja.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

Pageidaujama, kad senjorui pagelbėtų patirties su demencija sergančių senjorų priežiūroje turinti kantri, linksma, ramaus būdo, patikima, draugiška moteris. Geros vokiečių kalbos žinios ir maisto gaminimo įgūdžiai privalumas. Jei rūkote, tai tik lauke.

Atlyginimas: 1800 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Vardas *

  Pavardė*

  Gimimo data *

  Gyvenamoji vieta*

  El. paštas*

  Telefonas*

  Pilietybė *

  Ūgis / svoris *

  Jūsų alergijos / ligos

  Patirtis Vokietijoje

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *

  Kitos užsienio kalbos:

  Ar turite vairuotojo teises? *

  Jeigu atsakėte taip, ar vairuojate/vairuotumėte Vokietijoje?

  Ar rūkote? *

  Patirtis slaugoje metai *

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis?

  Ar turite patirties dirbant su ligoniais, sergančiais šiomis ligomis: *

  Ar teko dirbti su pažengusia demencija sergančiu ligoniu?

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis:

  Ar turite patirties dirbant šiose veiklose:

  Jūsų išsilavinimas bei profesija: *

  Ar esate baigęs/-usi slaugos kursus? *

  Trumpai apie save (apibūdinkite save, jūsų pomėgiai, hobiai, patirtis darbe ir pan.)*


  * - privalomi įvesti laukai