Darbo vieta 70619 Stuttgart

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Stuttgart (70619)

Aprašymas:

Išvykimas 2023 m. rugsėjo 23 d. Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga sutuoktinių porai. Senolis 1935 m. gimimo (190 cm /84 kg) serga demencija, bet yra ramus ir mielas žmogus. Jam nustatytas 3 slaugos lygis. Pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, prausiantis, atliekant kasdieninę kūno higieną (dėl ligos prausiasi nenoriai). Jo mobilumas ribotas dėl bendro senatvinio silpnumo, nestabilios eisenos, kelio problemų ir artrozės. Namuose jis juda su roliatoriaus pagalba, tualetu naudojasi savarankiškai, nešioja sauskelnes, naktimis pagelbėti nereikia. Vaistus vakarais jam paduoda diakonijos darbuotojai. Senolis nėra valgus, todėl reikia kantriai pasirūpinti, kad patiektas maistas būtų suvalgytas ir suvartotas reikiamas skysčių kiekis. Maistas turi būti smulkiai supjaustytas. Senjoro rega ir klausa silpna (nešioja klausos aparatą) , kalba, dėl ligos, ribota. Jo mėgstama veikla yra TV žiūrėjimas. Senjoro sutuoktinė yra 1939 m. gimimo (150 cm/ 55 kg). Ji, kaip ir sutuoktinis, serga demencija. Abu sutuoktiniai yra labai užmaršūs. Slaugos lygis senjorai dar tik užsakytas. Senolė, kol kas, savarankiškai apsirengia, bei nusirengia, atlieka kūno higieną. Dėl ligos nenoriai dušinasi. Jos mobilumas ribotas dėl bendro senatvinio silpnumo, raumenų distrofijos, ji jaučia nuovargį. Juda ir tualetu naudojasi kol kas savarankiškai, naktimis pagalbos nereikia. Senolė taipogi nevalgi, taigi jai taipogi reikia priminti, kad reikia suvalgyti patiektą maistą ir pastebėti, kad būtų suvartotų pakankamai skysčių. Senjoros rega silpna, kalba nesutrikusi, dėl pasilpusios klausos su ja reikia bendrauti aiškiai ir garsiai. Ji apibūdinama, kaip depresyvi, lengvai susierzinanti, kitus kontroliuoti mėgstanti, nepasitikinti, atstumo besilaikanti ir baukšti moteris. Senolė labai mėgsta pamiegoti. Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas / lyginimas, apsipirkimas, namų priežiūra ir tvarkymas. Senjorai gyvena daugiašeimiame name su pievele ir gėlių darželiu. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute, dviračiu, viešuoju transportu, yra galimybė į apsipirkimus vykti kartu su šeimos nariais. Jums suteikiamas 18 kv. m. kambarys, su dušo kambariu ir WC, yra internetas. Laisvalaikis po pietų nuo 13:00 iki 15:00 val. ir viena laisva diena per savaitę (mažiausiai 8 val.). Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros vokiečių kalbos žinios arba labai geros anglų kalbos žinios, patirties demencija sergančių žmonių priežiūroje turinti, rami, draugiška, miela, kantri, linksma, už save pastovėti gebanti, punktuali, atsakinga ir savarankiškai dirbti gebanti moteris. Rūkyti galima, bet tik lauke.

Atlyginimas: 2100 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Vardas *

  Pavardė*

  Gimimo data *

  Gyvenamoji vieta*

  El. paštas*

  Telefonas*

  Pilietybė *

  Ūgis / svoris *

  Jūsų alergijos / ligos

  Patirtis Vokietijoje

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *

  Kitos užsienio kalbos:

  Ar turite vairuotojo teises? *

  Jeigu atsakėte taip, ar vairuojate/vairuotumėte Vokietijoje?

  Ar rūkote? *

  Patirtis slaugoje metai *

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis?

  Ar turite patirties dirbant su ligoniais, sergančiais šiomis ligomis: *

  Ar teko dirbti su pažengusia demencija sergančiu ligoniu?

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis:

  Ar turite patirties dirbant šiose veiklose:

  Jūsų išsilavinimas bei profesija: *

  Ar esate baigęs/-usi slaugos kursus? *

  Trumpai apie save (apibūdinkite save, jūsų pomėgiai, hobiai, patirtis darbe ir pan.)*


  * - privalomi įvesti laukai