Darbo vieta 70565 Stuttgart

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Stuttgart (70565)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. birželio 3 d. Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga 1921 m. gimimo (160 cm/70 kg) senolei, turinčiai 4 slaugos lygį, turinčiai bendrą senatvinį silpnumą ir mieguisumą. Senolė yra pakankamai aiškaus proto, bet dėl fizinių jėgų stygiaus, pilnai pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, dušinantis, atliekantant kasdieninę kūno higieną. Senolė trumpus atstumus įveikia roliatoriaus pagalba, tačiau jai einant reikia būti šalia. Keliantis ar sėdant paduoti ranką. Namuose yra šios pagalbinės priemonės: slaugos lova, laikikliai vonios kambaryje, funkcinis fotelis, roliatorius, neįgaliojo vežimėlis, tualeto kėdė. Šlapimo nelaikymui kontroliuoti senolė nešioja sauskelnes, tuštinasi tualete. Naktinio darbo įprastai nėra, tačiau būna, kad senolė, peršlapus sauskelnėms, atsibunda. Tuomet reikia pakeisti sauskelnes. Kartą per savaitę pas senolę atvyksta fizioterapeutas ir šeimos gydytojas. Pavalgo senjora savarankiškai, tačiau maistas turi būti smulkiai supjaustytas ir minkštas. Senjoros rega pakankamai gera, kalba su dialektu, yra draugiška ir už pagalbą dėkinga moteris. Jos mėgstama veikla: TV, mėgsta klausytis, kai jai paskaitoma, maisto gaminimas. Senjora gyvena bute su mažu sodeliu ir gėlių darželiu. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute. Namuose niekas nerūko. Jums suteikiamas atskiras kambarys su apstatymu, yra internetas, dviratis. Poilsis: du laisvi pusdieniai per savaitę, pietų pertrauka lanksčiai, pasiderinus su namiškiais.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8 620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

vidutinės/geros vokiečių kalbos žinios, puiku būtų, jei mokėtumėte skaniai gaminti patiekalus, būtumėte nekomplikuoto charakterio, draugiška, miela, suprantanti humorą moteris. Patirtis senjorų priežiūroje didelis privalumas. Rūkyti galima, bet tik lauke.

Atlyginimas: 1600 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietaiAsmeninė informacija

Prisegti nuotrauką

Pavardė*

Vardas *

Telefono nr. *

Email *

Skype


Vokiečių kalbos žinios

Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *


* - privalomi įvesti laukai