Darbo vieta 70197 Stuttgart

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Stuttgart (70197)

Aprašymas:

Išvykimas 2023 m. kovo 16 d. Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga 1936 m. gimimo (180 cm/90 kg) senoliui, kuriam nustatytas 3 slaugos lygis. Jis serga demencija, raumenų distrofija, dėl to jo eisena yra nestabili ir netvirta. Pilna pagalba jam reikalinga apsirengiant/nusirengiant, keliantis/sėdant, kūno ir intymios higienos priežiūroje (dėl ligos nelabai noriai prausiasi), pakontroliuoti išgeriamų skysčių kiekį. Jis mato ir girdi pakankamai gerai, kalba be sutrikimų, bet dėl demencijos jam sunkiau reikšti mintis, greičiau viską pamiršta. Senjoras charakterizuojamas kaip draugiškas, ramus, kalbus, retkarčiais kiek lengviau susierzinantis žmogus. Jo mėgiama veikla: žiūrėti TV, kalbėti telefonu, lankytis bažnyčioje, priimti svečius, patinka, kuomet jam yra paskaitoma. Namuose yra šios pagalbinės priemonės: laiptų liftas, slaugos lova, laikikliai vonios kambaryje, funkcinis fotelis, paaukštintas tualetas, roliatorius, neįgaliojo vežimėlis, tualeto kėdė. Jis dėvi sauskelnes, bet dienos metu reikia jam priminti ir pasiūlyti pasinaudoti tualetu. Naktinio darbo nėra, yra babyfonas. Pas senjorą rytais ir vakarais atvyksta slaugos tarnyba, padėti sutvarkyti senjorą rytais ir vakarais. Jis gyvena daugiašeimiame name su sodeliu, sodą prižiūri sodininkas. Jums suteikiamas 35 kv. m. kambarys, vonios kambarys su WC , internetas, dviratis. Laisvalaikis nuo 13:30 iki 15:30 val. ir 2 kartai per savaitę, mažiausiai 4 val. Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas / lyginimas, apsipirkimas, namų priežiūra ir tvarkymas. Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

geros/labai geros vokiečių kalbos žinios, geri maisto gaminimo įgūdžiai, vyras arba moteris, linksmas/-a, mėgstantis/-i humorą, draugiškas/-a, išsilavinęs/-usi, savarankiškai darbus organizuoti gebantis/-i, kantrus/-i, fiziškai stiprus/-i, patirtį ligonių priežiūroje turintis žmogus. Rūkyti galite, bet tik lauke, yra automobilis su automatine pavarų dėže.

Atlyginimas: 1900 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Vardas *

  Pavardė*

  Gimimo data *

  Gyvenamoji vieta*

  El. paštas*

  Telefonas*

  Pilietybė *

  Ūgis / svoris *

  Jūsų alergijos / ligos

  Patirtis Vokietijoje

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *

  Kitos užsienio kalbos:

  Ar turite vairuotojo teises? *

  Jeigu atsakėte taip, ar vairuojate/vairuotumėte Vokietijoje?

  Ar rūkote? *

  Patirtis slaugoje metai *

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis?

  Ar turite patirties dirbant su ligoniais, sergančiais šiomis ligomis: *

  Ar teko dirbti su pažengusia demencija sergančiu ligoniu?

  Ar turite patirties dirbant su šiomis priemonėmis:

  Ar turite patirties dirbant šiose veiklose:

  Jūsų išsilavinimas bei profesija: *

  Ar esate baigęs/-usi slaugos kursus? *

  Trumpai apie save (apibūdinkite save, jūsų pomėgiai, hobiai, patirtis darbe ir pan.)*


  * - privalomi įvesti laukai