Darbo vieta Stuttgart mieste

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Stuttgart (70195)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. lapkričio 10 d. Keitimas po 2-3 mėnesių.

Pagalba reikalinga senjorų porai.

Senolis yra 1938 m. gimimo (178 cm/65 kg, 3 slaugos lygis). Pagelbėti reikia rengiantis, prausiantis duše. Senolis eina roliatoriaus pagalba, serga raumenų distrofija, būdingas bendras senatvinis silpnumas. Keliantis kartais gali prireikti pagelbėti paduodant ranką. Senolis savarankiškai nueina į tualetą, nešioja sauskelnes, naktimis miega gerai, pavalgo savarankiškai. Nešioja akinius ir klausos aparatą, kalba be sutrikimų. Jis apibūdinamas kaip kiek depresyvus ir kitais nepasitikintis žmogus. Jam patinka žiūrėti TV, skaityti.

Senolė gimusi 1943 m. (160 cm/60kg, 4 slaugos lygis). Jai diagnozuota lengva demencija, sunkiau vaikšto, pagelbėti reikia apsirengiant/nusirengiant, prausiantis duše, keliantis/sėdant. Senjorė tualetu naudojasi, tačiau nešioja ir sauskelnes. Pavalgo savarankiškai, mato ir girdi pakankamai gerai, kalba dėl demencijos sutrikusi. Senolė yra draugiška, rami, miela, tačiau kiek baigšti. Naktimis miega be sutrikimų.

Pas senolius atvyksta slaugos tarnyba paduoti medikamentus. Laisvalaikis pagal apsitarimą su šeima. Senoliai gyvena bute, parduotuvės gerai pasiekiamos pėsčiomis. Jums suteikiamas 12 kv.m. kambarys, yra internetas, dviratis. Taip pat 4-ame aukšte yra apartamentai su dviem balkonais, laiptinėje yra liftas.

Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas/lyginimas, apsipirkimas, namų priežiūra ir tvarkymas. Yra galimybė pabendrauti su ten dirbančia darbuotoja.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

Pageidaujama, kad senjorams pagelbėtų būtinai nerūkanti, vidutiniškai ar gerai vokiškai kalbanti, mokanti skaniai gaminti maistą, tvarkinga, kantri ir draugiška moteris, gebanti savarankiškai organizuoti darbus.

 

Atlyginimas: 2000 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Pavardė*

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Email *

  Skype


  Vokiečių kalbos žinios

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *


  * - privalomi įvesti laukai