Darbo vieta Bad Homburg

Pareigos: Soc. darbuotojos padėjėja

Vieta: Bad Homburg (61350)

Aprašymas:

Išvykimas 2022 m. lapkričio 10 d. Keitimas 2-3 mėn.

Pagalba reikalinga vienai gyvenančiai senolei, 1938 m. gimimo (162 cm/50 kg), neturinčiai slaugos lygio ir gydytojų diagnozuotų susirgimų, kadangi nemėgsta lankytis pas medikus. Jos rega stiprokai nusilpusi dėl progresuojančios kataraktos, jautrus skrandis, ribotas mobilumas po menisko operacijos. Ji yra dar pakankamai savarankiška, tačiau pagelbėti reikia judant, palydėti į susitikimus, maisto gaminime, skalbime/lyginime, namų priežiūroje ir tvarkyme, eiti apsipirkti (apsipirkimo galimybės už 10 min. kelio pėsčiomis). Ji keliasi apie 8-9 val. ryte, prausiasi duše savarankiškai, tačiau reikia ją pastebėti, kad nenugriūtų. Prieš pietus dažniausiai valgo virtas daržoves, papietavus eina pasnausti ant sofos. Vėliau meldžiasi ir skaito religinę lektūrą. Senolė labai religinga (Romos katalikė) ir daug meldžiasi. Privalumas būtų, jei pas senolę atvyktų tikinti moteris, tačiau tai nėra būtina, ji nereikalauja, kad kiti dalyvautų maldose ar kitose religinėse apeigose. Vakarieniauja apie 18 val., apie 22 val. eina miegoti.

Senjorė nuo vaikystės retkarčiais kenčia nuo psichologinių sutrikimų, tuo metu jaučiasi nusivylusi ir apgauta. Dėl šios priežasties senjorė beveik neturi socialinių kontaktų už artimos šeimos ribų. Tačiau radus priėjimą prie jos, įgavus pasitikėjimą, su ja puikiai galima sutarti ir yra labai miela ir draugiška.

Senolė gyvena name, turi tris vaikus, tačiau jie gyvena kituose Vokietijos miestuose. Jums suteikiamas atskiras kambarys su pilnu apstatymu, internetu. Yra galimybė pabendrauti su ten dirbančia darbuotoja.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8620 97 089 (Rita) arba atvykus pas mus į ofisus Kaune, Gargžduose ar Jurbarke.

Reikalavimai:

Reikalinga moteris, vidutiniškai arba gerai kalbanti vokiškai, nuoširdi, draugiška, komunikabili, pagelbstinti, turinti patirties senolių priežiūroje.

Atlyginimas: 1570 Eur (atskaičius mokesčius). Apmokamos kelionės, išbuvus sutartą laiką.


Užpildykite CV anketą šiai darbo vietai  Asmeninė informacija

  Prisegti nuotrauką

  Pavardė*

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Email *

  Skype


  Vokiečių kalbos žinios

  Vokiečių kalbos žinios (pagrindai, gerai, laisvai) *


  * - privalomi įvesti laukai