Sveiki,

susipažinkite – esame „Vyturiuko“ komanda!

Indrė ir Darius Vyturiai,
įmonės vadovai

Gimėme ir augome Jurbarko miestelyje, studijuoti išvykome į Kauną ir nuo to laiko gyvename Kaune. 2013 metais įkūrėme įmonę UAB “Vyturiukas”, teikiančią įvairias suaugusiųjų priežiūros paslaugas Lietuvoje ir Vokietijoje. Už 2014 metus gavome įvertinimą “Stipriausi Lietuvoje 2014 metais”. Savo šūkį „saugumas, stabilumas ir patikimumas“ įrodėme darbais, o ne kalbomis.

Plėsdami veiklą 2014 metais įmonę reorganizavome į VšĮ „Reinda“. Su šia įmone dalyvavome “Citadele“ banko ir TV3 organizuotame smulkaus verslo konkurse “Verslo Everestas 2016“ ir užėmėme garbingąją antrąją vietą.

Esame patikima įmonė, turinti devynerių metų darbo patirtį senjorų priežiūros srityje Lietuvoje ir Vokietijoje. Dirbame visoje Vokietijoje teikdami slaugos paslaugas klientų namuose ir senelių namuose. Tik sąžiningu ir atsakingu darbu šiandien esame viena stipriausių ir didžiausių slaugos įmonių Lietuvoje. Mums labai svarbus yra kiekvienas darbuotojas pirmiausia kaip žmogus, todėl darbuotojų patogumui yra įsteigiami vis nauji įmonės padaliniai įvairiuose miestuose. Šiuo metu esame įsikūrę Kaune, Gargžduose ir Jurbarke. Žmonės mumis pasitiki, todėl darbuotojų skaičius peržengė 100 ir nuolat su pasitikėjimu ir skleidžiama žinia iš lūpų į lūpas didėja.
Įmonės filosofija: pagarba vieni kitiems, šiltas bendravimas, atjauta, supratingumas ir noras bendrauti atvirai. Visa tai sudėjus mes tampame viena šeima ir visus iššūkius įveikiame drauge. Visi kartu mes esame geriausi ir didžiuojamės tuo, ką darome!

Kasdienėje savo veikloje laikomės nuostatos: „Kantrybė ir nuoširdumas yra tikrosios globos esmė”.

DARBUOTOJŲ ATSILIEPIMAI APIE MUS

Šioje įmonėje dirbu jau devinti  metai.

Pirmą kartą įmonės vadovų buvau sutikta labai maloniai, kaip ir visus kitus sekančius kartus. Prieš išvykstant į darbo vietą vadovai visada palinki saugaus kelio , o nuvykus pasiteirauja kaip sekėsi kelionė, kaip einasi darbas pirmomis dienomis.

Iškilus problemoms, sulaukiu patarimų ir palaikymo. Vadovai neskaičiuoja savo darbo valandų, liepia kreiptis bet kuriuo metu , iškilus problemai. Mūsų visų darbuotojų darbo specifika šioje srityje yra ne tokia, kad skaičiuotume darbo valandas.

Reikia būti atsidavus savo darbui, tačiau nepamiršti savo poreikių, poilsio, kad „neperdegtume“, o galėtume produktyviai darbuotis. Įmonės vadovai ir darbuotojai bendromis pastangomis ir toliau turi teikti kokybiškas paslaugas savo klientams.
Gražina Z.

Dirba soc. darbuotoja

2018-02-02T15:56:00+02:00
Gražina Z.

Dirba soc. darbuotoja

Šioje įmonėje dirbu daugiau kaip metai.

Įmonėje „Vyturiukas“  apie ją sužinojau iš pažįstamų.

Kadangi gerai moku vokiečių kalbą, labai greitai man pasiūlė darbą. Esu dėkinga darbuotojoms už malonų bendravimą, visų darbo subtilybių išaiškinimą.

Jaučiuosi saugiai dirbdama šitoje įmonėje, nes visada galiu susisiekti su darbdaviu. Įmonė suorganizuoja atvykimą ir išvykimą iš Vokietijos, labai dažnai teiraujasi ar ta darbo vieta man tikrai tinka, ar esu patenkinta darbo sąlygomis, nors šiuo metu esu jau antrą kartą atvykus į Vokietiją, pas tą pačią senolę, jiems rūpi, kaip man sekasi. Darbdavys garantuoja visas socialines garantijas, nes darbas yra legalus. Tariu „Ačiū“ visam kolektyvui ir linkiu sėkmės! Galiu padrąsinti kitas moteris rinktis šią įdarbinimo įmonę, tikrai jausitės saugiai.
VAIDA K.

Dirba soc. darbuotoja

2018-02-02T15:56:58+02:00
VAIDA K.

Dirba soc. darbuotoja

Įmonėje „Vyturiukas“  apie ją sužinojau iš pažįstamų. Kadangi gerai moku vokiečių kalbą, labai greitai man pasiūlė darbą. Esu dėkinga darbuotojoms už malonų bendravimą, visų darbo subtilybių išaiškinimą. Jaučiuosi saugiai dirbdama šitoje įmonėje, nes visada galiu susisiekti su darbdaviu. Įmonė suorganizuoja atvykimą ir išvykimą iš Vokietijos, labai dažnai teiraujasi ar ta darbo vieta man tikrai tinka, ar esu patenkinta darbo sąlygomis, nors šiuo metu esu jau antrą kartą atvykus į Vokietiją, pas tą pačią senolę, jiems rūpi, kaip man sekasi. Darbdavys garantuoja visas socialines garantijas, nes darbas yra legalus. Tariu „Ačiū“ visam kolektyvui ir linkiu sėkmės! Galiu padrąsinti kitas moteris rinktis šią įdarbinimo įmonę, tikrai jausitės saugiai.

Jeigu tau sako, kad gyvenimas sunkus, tu paklausk – palyginus su kuo?

Niekada nebijojau permainų , visuomet tikėjau , kad praradimuose atrasiu kažką geresnio.

Esu dėkinga savo likimui – nuvedusiam mane į Kauną, į įmonę „Vyturiukas“. Visuomet malonu bendrauti su žmonėmis, kurie tavimi tiki.

Gerb. Direktoriaus D. Vyturio supratimas, tolerancija ir pagarba skatina tave sąžiningai ir dorai dirbti. Maloniai stebina įmonės darbuotojų dėmesys – sveikinimai švenčių progomis, netgi užsienio kalba, nepamirštant šeimos narių. Į rūpimus klausimus reaguojama ypatingai greitai, problemos sprendžiamos taktiškai ir mandagiai.

Nusivylusiems, netekusiems darbo, bet turintiems motyvaciją – norintiems dirbti- drąsiai galiu rekomenduoti- drįskite, eikite, kreipkitės – būsite maloniai sutikti, išklausyti, ir galbūt jūs tapsite dar vienu šaunios įmonės „Vyturiukas“ dirbančiuoju.

Nijolė R.
Dirba soc. darbuotoja

2018-02-07T06:01:07+02:00

Nijolė R.
Dirba soc. darbuotoja

Jeigu tau sako, kad gyvenimas sunkus, tu paklausk – palyginus su kuo? Niekada nebijojau permainų , visuomet tikėjau , kad praradimuose atrasiu kažką geresnio. Esu dėkinga savo likimui – nuvedusiam mane į Kauną, į įmonę „Vyturiukas“. Visuomet malonu bendrauti su žmonėmis, kurie tavimi tiki. Gerb. Direktoriaus D. Vyturio supratimas, tolerancija ir pagarba skatina tave sąžiningai ir dorai dirbti. Maloniai stebina įmonės darbuotojų dėmesys – sveikinimai švenčių progomis, netgi užsienio kalba, nepamirštant šeimos narių. Į rūpimus klausimus reaguojama ypatingai greitai, problemos sprendžiamos taktiškai ir mandagiai. Nusivylusiems, netekusiems darbo, bet turintiems motyvaciją – norintiems dirbti- drąsiai galiu rekomenduoti- drįskite, eikite, kreipkitės – būsite maloniai sutikti, išklausyti, ir galbūt jūs tapsite dar vienu šaunios įmonės „Vyturiukas“ dirbančiuoju.

KELETAS SVARBIAUSIŲ FAKTŲ

Mūsų vizija – suteikti visapusišką pagalbą pagyvenusiems žmonėms, ligoniams, neįgaliesiems, įveikiant buities rūpesčius, stiprinant sveikatą, puoselėjant betarpišką bendravimą ir siekį džiaugtis ir priimti gyvenimą tokį, koks jis yra.

 

Mūsų tikslas – žmogaus globa ir priežiūra natūraliomis jo kasdienių įpročių ir namų sąlygomis.

Darbuotojų pastovumas 0

Patikimumas saugumas stabilumas0

Patenkinti klientai 0

9

DEVYNERI METAI VOKIETIJOJE

110

SLAUGOMŲ ŠEIMŲ VOKIETIJOJE

160

ŠIUO METU DIRBANČIŲ DARBUOTOJŲ

95

TEIGIAMI DARBUOTOJŲ ĮVERTINIMAI

SUSIPAŽINKIME IŠ ARČIAU

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

FACEBOOK

Prisijunkite ir dalinkitės

PRISIJUNKITE

SKYPE

Skambinkite ir rašykite Skype: mbvyturiukas

SUSISIEKITE