Sveiki,

susipažinkite – esame „Vyturiuko” komanda!

Indrė ir Darius Vyturiai,
įmonės vadovai

Gimėme ir augome Jurbarko miestelyje, studijuoti išvykome į Kauną ir nuo to laiko gyvename Kaune. 2013 metais įkūrėme įmonę UAB “Vyturiukas”, teikiančią įvairias suaugusiųjų priežiūros paslaugas Lietuvoje ir Vokietijoje. 2014 metus gavome įvertinimą “Stipriausi Lietuvoje, tai mus paskatino plėstis ir tobulėti.

Plėsdami veiklą įmonę reorganizavome statusu VŠĮ ir iki dabar sėkmingai tęsiame veiklą. Mūsų įmonės yra registruotos ir įsikūrusios ne tik  Lietuvoje, bet ir  Vokietijoje  bei Lenkijoje. Mus visus vienija šūkis: „Iššūkiai, kuriuos įveikiame drauge”.

Norime jums pristatyti mūsų įmonę – ilgametę patirtį turinčią Lietuvoje ir Vokietijoje senyvo amžiaus žmonių priežiūroje jų pačių namuose. Nuoširdžiu ir atsakingu darbu per 10 – metų mes įsitvirtinome kaip pasitikėjimą įgijusi įmonė, teikianti senyvo amžiaus žmonių priežiūros paslaugas kliento namuose ir nuo šiol būsime aktyvūs SLAUGOS REIKMENŲ PREKYBOJE.

Mūsų prioritetas yra kiekvieno žmogaus gerovė ir sveikata. Per visus įmonės darbo metus dirbant su šimtais šeimų, esame įgiję nepakeičiamų žinių ir supratimo apie skirtingas individualias poreikių bei iššūkių situacijas. Mes ne tik teikiame aukštos kokybės priežiūros paslaugas kliento namuose, bet ir prekiaujame jiems reikalingais reikmenimis ir priemonėmis.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.e-vyturiukas.lt rasite platų asortimentą slaugos reikmenų – nuo pagrindinių higienos priemonių iki specializuotų medicininių prietaisų. Mes nuolat stengiamės atnaujinti mūsų prekių asortimentą , kad galėtume atitikti vis didėjančius ir kintančius slaugos sektoriaus reikalavimus. Patikėkite mes žinome ko jums gali prireikti dabar ir ateityje, nes mūsų įmonės darbuotojai kiekvieną gyvenimo dieną yra šalia jūsų artimų žmonių ir mes tapome jūsų šeimos dalis. Tikra šeima rūpinasi vieni kitais nuoširdžiai su meile ir atsakingai.

Kasdien mūsų komanda deda pastangas, siekdama užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą mes suprantame, kad slaugos sritis yra jautri ir reikalaujanti nuoširdumo, todėl stengiamės būti pasirengę atsakyti į jūsų klausimus ir pasiūlyti tinkamiausias sprendimo galimybes.

Džiaugiamės, galėdami būti jums naudingi tiek teikiant senyvo amžiaus žmonių priežiūros paslaugas, tiek SLAUGOS REIKMENŲ PREKYBOS SRITYJE. Mūsų ilgametė patirtis yra mūsų didžiausias pranašumas ir garantija, kad jūs galėsite pasitikėti mūsų paslaugomis ir parduodamų produktų kokybe.

Kreipkitės į mus bet kuriuo metu, jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime būti jums naudingi.

Su pagarba,
Vyturiukas – komanda.

DARBUOTOJŲ ATSILIEPIMAI APIE MUS

Šioje įmonėje dirbu jau devinti  metai.

Pirmą kartą įmonės vadovų buvau sutikta labai maloniai, kaip ir visus kitus sekančius kartus. Prieš išvykstant į darbo vietą vadovai visada palinki saugaus kelio , o nuvykus pasiteirauja kaip sekėsi kelionė, kaip einasi darbas pirmomis dienomis.

Iškilus problemoms, sulaukiu patarimų ir palaikymo. Vadovai neskaičiuoja savo darbo valandų, liepia kreiptis bet kuriuo metu , iškilus problemai. Mūsų visų darbuotojų darbo specifika šioje srityje yra ne tokia, kad skaičiuotume darbo valandas.

Reikia būti atsidavus savo darbui, tačiau nepamiršti savo poreikių, poilsio, kad „neperdegtume“, o galėtume produktyviai darbuotis. Įmonės vadovai ir darbuotojai bendromis pastangomis ir toliau turi teikti kokybiškas paslaugas savo klientams.
Gražina Z.

Dirba soc. darbuotoja

2018-02-02T15:56:00+02:00
Gražina Z.

Dirba soc. darbuotoja

Šioje įmonėje dirbu daugiau kaip metai.

Įmonėje „Vyturiukas“  apie ją sužinojau iš pažįstamų.

Kadangi gerai moku vokiečių kalbą, labai greitai man pasiūlė darbą. Esu dėkinga darbuotojoms už malonų bendravimą, visų darbo subtilybių išaiškinimą.

Jaučiuosi saugiai dirbdama šitoje įmonėje, nes visada galiu susisiekti su darbdaviu. Įmonė suorganizuoja atvykimą ir išvykimą iš Vokietijos, labai dažnai teiraujasi ar ta darbo vieta man tikrai tinka, ar esu patenkinta darbo sąlygomis, nors šiuo metu esu jau antrą kartą atvykus į Vokietiją, pas tą pačią senolę, jiems rūpi, kaip man sekasi. Darbdavys garantuoja visas socialines garantijas, nes darbas yra legalus. Tariu „Ačiū“ visam kolektyvui ir linkiu sėkmės! Galiu padrąsinti kitas moteris rinktis šią įdarbinimo įmonę, tikrai jausitės saugiai.
VAIDA K.

Dirba soc. darbuotoja

2018-02-02T15:56:58+02:00
VAIDA K.

Dirba soc. darbuotoja

Įmonėje „Vyturiukas“  apie ją sužinojau iš pažįstamų. Kadangi gerai moku vokiečių kalbą, labai greitai man pasiūlė darbą. Esu dėkinga darbuotojoms už malonų bendravimą, visų darbo subtilybių išaiškinimą. Jaučiuosi saugiai dirbdama šitoje įmonėje, nes visada galiu susisiekti su darbdaviu. Įmonė suorganizuoja atvykimą ir išvykimą iš Vokietijos, labai dažnai teiraujasi ar ta darbo vieta man tikrai tinka, ar esu patenkinta darbo sąlygomis, nors šiuo metu esu jau antrą kartą atvykus į Vokietiją, pas tą pačią senolę, jiems rūpi, kaip man sekasi. Darbdavys garantuoja visas socialines garantijas, nes darbas yra legalus. Tariu „Ačiū“ visam kolektyvui ir linkiu sėkmės! Galiu padrąsinti kitas moteris rinktis šią įdarbinimo įmonę, tikrai jausitės saugiai.

Jeigu tau sako, kad gyvenimas sunkus, tu paklausk – palyginus su kuo?

Niekada nebijojau permainų , visuomet tikėjau , kad praradimuose atrasiu kažką geresnio.

Esu dėkinga savo likimui – nuvedusiam mane į Kauną, į įmonę „Vyturiukas“. Visuomet malonu bendrauti su žmonėmis, kurie tavimi tiki.

Gerb. Direktoriaus D. Vyturio supratimas, tolerancija ir pagarba skatina tave sąžiningai ir dorai dirbti. Maloniai stebina įmonės darbuotojų dėmesys – sveikinimai švenčių progomis, netgi užsienio kalba, nepamirštant šeimos narių. Į rūpimus klausimus reaguojama ypatingai greitai, problemos sprendžiamos taktiškai ir mandagiai.

Nusivylusiems, netekusiems darbo, bet turintiems motyvaciją – norintiems dirbti- drąsiai galiu rekomenduoti- drįskite, eikite, kreipkitės – būsite maloniai sutikti, išklausyti, ir galbūt jūs tapsite dar vienu šaunios įmonės „Vyturiukas“ dirbančiuoju.

Nijolė R.
Dirba soc. darbuotoja

2018-02-07T06:01:07+02:00

Nijolė R.
Dirba soc. darbuotoja

Jeigu tau sako, kad gyvenimas sunkus, tu paklausk – palyginus su kuo? Niekada nebijojau permainų , visuomet tikėjau , kad praradimuose atrasiu kažką geresnio. Esu dėkinga savo likimui – nuvedusiam mane į Kauną, į įmonę „Vyturiukas“. Visuomet malonu bendrauti su žmonėmis, kurie tavimi tiki. Gerb. Direktoriaus D. Vyturio supratimas, tolerancija ir pagarba skatina tave sąžiningai ir dorai dirbti. Maloniai stebina įmonės darbuotojų dėmesys – sveikinimai švenčių progomis, netgi užsienio kalba, nepamirštant šeimos narių. Į rūpimus klausimus reaguojama ypatingai greitai, problemos sprendžiamos taktiškai ir mandagiai. Nusivylusiems, netekusiems darbo, bet turintiems motyvaciją – norintiems dirbti- drąsiai galiu rekomenduoti- drįskite, eikite, kreipkitės – būsite maloniai sutikti, išklausyti, ir galbūt jūs tapsite dar vienu šaunios įmonės „Vyturiukas“ dirbančiuoju.

KELETAS SVARBIAUSIŲ FAKTŲ

Mūsų vizija – suteikti visapusišką pagalbą pagyvenusiems žmonėms, ligoniams, neįgaliesiems, įveikiant buities rūpesčius, stiprinant sveikatą, puoselėjant betarpišką bendravimą ir siekį džiaugtis ir priimti gyvenimą tokį, koks jis yra.

 

Mūsų tikslas – žmogaus globa ir priežiūra natūraliomis jo kasdienių įpročių ir namų sąlygomis.

Darbuotojų pastovumas 0

Patikimumas saugumas stabilumas0

Patenkinti klientai 0

9

DEVYNERI METAI VOKIETIJOJE

110

SLAUGOMŲ ŠEIMŲ VOKIETIJOJE

160

ŠIUO METU DIRBANČIŲ DARBUOTOJŲ

95

TEIGIAMI DARBUOTOJŲ ĮVERTINIMAI

SUSIPAŽINKIME IŠ ARČIAU

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

FACEBOOK

Prisijunkite ir dalinkitės

PRISIJUNKITE

SKYPE

Skambinkite ir rašykite Skype: mbvyturiukas

SUSISIEKITE